KONST / Litografier / Färglitografi 14908110
*
nr 1490 8110
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 september 2022
kl 20:59:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/9 15:45:33
1
600 kr
19/9 19:31:43
2
350 kr
19/9 19:31:43
1
400 kr (Budbetjänt)
19/9 20:52:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gustavson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1490 8110
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 september 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/9 15:45:33 | 1 | 600 kr |
19/9 19:31:43 | 2 | 350 kr |
19/9 19:31:43 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
19/9 20:52:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gustavson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49